Part Number 8-9789 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.01


Product Highlights
| Part Number | 8-9789 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303642 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 11.00 cm |
| Width | 11.00 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 4.18 kg |