Part Number 8-97841 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.74


Product Highlights
| Part Number | 8-97841 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098022628 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 25, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 28.40 cm |
| Width | 28.40 cm |
| Height | 7.30 cm |
| Weight | 5.79 kg |