Part Number 8-9782 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $37.96


Product Highlights
| Part Number | 8-9782 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098047089 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.60 cm |
| Width | 27.60 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 5.00 kg |