Part Number 8-9780 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.21


Product Highlights
| Part Number | 8-9780 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098051000 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 13, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.20 cm |
| Width | 26.20 cm |
| Height | 6.30 cm |
| Weight | 4.56 kg |