Part Number 8-9753 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $69.12


Product Highlights
| Part Number | 8-9753 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098073071 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 26, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.60 cm |
| Width | 31.60 cm |
| Height | 8.40 cm |
| Weight | 11.08 kg |