Part Number 8-9739 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $60.05


Product Highlights
| Part Number | 8-9739 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098004938 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 8.37 kg |