Part Number 8-9734 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.60


Product Highlights
| Part Number | 8-9734 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098026404 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 25.20 cm |
| Width | 25.20 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 4.12 kg |