Part Number 8-9728 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.07


Product Highlights
| Part Number | 8-9728 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005874 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 28.00 cm |
| Height | 7.80 cm |
| Weight | 5.38 kg |