Part Number 8-9693 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.47


Product Highlights
| Part Number | 8-9693 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008257 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 12, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.20 cm |
| Width | 27.20 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 5.79 kg |