Part Number 8-9673 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.77


Product Highlights
| Part Number | 8-9673 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098007298 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 11, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 7.90 cm |
| Weight | 5.04 kg |