Part Number 8-9655 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $67.00


Product Highlights
| Part Number | 8-9655 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008493 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 8.80 cm |
| Weight | 10.90 kg |