Part Number 8-9627 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.59


Product Highlights
| Part Number | 8-9627 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098003627 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 5, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 25.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 3.19 kg |