Part Number 8-9623 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $37.91


Product Highlights
| Part Number | 8-9623 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005881 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2002 |
| Updated | Jan 22, 2026 |
| Length | 27.60 cm |
| Width | 27.60 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 4.95 kg |