Part Number 8-9563 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $78.84


Product Highlights
| Part Number | 8-9563 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008240 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 14, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 10.60 cm |
| Weight | 11.70 kg |