Part Number 8-9506 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.50


Product Highlights
| Part Number | 8-9506 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009575 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 22.70 cm |
| Width | 22.70 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 3.55 kg |