Part Number 8-9433 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $59.85


Product Highlights
| Part Number | 8-9433 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098003894 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 18, 2000 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.60 cm |
| Width | 34.60 cm |
| Height | 9.80 cm |
| Weight | 10.27 kg |