Part Number 8-9123 | Brand: CMX | 4 items in stock
CA $32.60


Product Highlights
| Part Number | 8-9123 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005317 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 18, 2000 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.60 cm |
| Width | 27.60 cm |
| Height | 7.30 cm |
| Weight | 4.82 kg |