Part Number 8-8024 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $141.44


Product Highlights
| Part Number | 8-8024 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009063 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 40.10 cm |
| Width | 40.10 cm |
| Height | 17.20 cm |
| Weight | 22.50 kg |