Part Number 8-2169 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $118.94


Product Highlights
| Part Number | 8-2169 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008943 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.70 cm |
| Width | 34.70 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 18.32 kg |