Part Number 8-2051 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $51.05


Product Highlights
| Part Number | 8-2051 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098006154 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 5.93 kg |