Part Number 8-980487 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $51.44


Product Highlights
| Part Number | 8-980487 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098303710 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 27, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.60 cm |
| Width | 30.60 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 9.09 kg |