Part Number SLC-18B5069 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $105.54


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5069 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Right |
| UPC | 775629094982 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 3.81 kg |