Part Number 8-TQ8426 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $71.76


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8426 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629009757 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 13.50 kg |