Part Number 8-980311 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $69.50


Product Highlights
| Part Number | 8-980311 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098303772 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 11.75 kg |