Part Number SLC-19B7106 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $92.00


Product Highlights
| Part Number | SLC-19B7106 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629099512 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 18.30 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 4.85 kg |