Part Number SLC-19B6412A | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $121.97


Product Highlights
| Part Number | SLC-19B6412A |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461098820 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Mar 6, 2026 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 4.13 kg |