Part Number SLC-19B2974A | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $96.83


Product Highlights
| Part Number | SLC-19B2974A |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629097082 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 18.30 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 5.43 kg |