Part Number SLC-18B5629 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $150.69


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5629 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461073896 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 30.20 cm |
| Width | 19.30 cm |
| Height | 18.00 cm |
| Weight | 10.03 kg |