Part Number SLC-18B5468 | Brand: CMX | 2 items in stock
CA $128.16


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5468 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629095712 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Jan 14, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 17.00 cm |
| Weight | 8.03 kg |