Part Number SLC-18B5304 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $84.86


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5304 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629095354 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 4.33 kg |