Part Number SLC-185521 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $128.03


Product Highlights
| Part Number | SLC-185521 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461073438 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 6.79 kg |