Part Number 12-H621679 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $56.04


Product Highlights
| Part Number | 12-H621679 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Hydraulic Hose |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461360316 |
| Category | Brake Hydraulic Hose |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 24, 2024 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 7.80 cm |
| Weight | 0.37 kg |