Part Number 12-H380541 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.71


Product Highlights
| Part Number | 12-H380541 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Hydraulic Hose |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461921777 |
| Category | Brake Hydraulic Hose |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 24, 2024 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 14.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |