Part Number 8-680179 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $127.52


Product Highlights
| Part Number | 8-680179 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098046945 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 28, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 13.70 cm |
| Weight | 16.95 kg |