Part Number 8-66768 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $174.83


Product Highlights
| Part Number | 8-66768 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098032139 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 8, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.90 cm |
| Width | 33.90 cm |
| Height | 23.80 cm |
| Weight | 26.30 kg |