Part Number 8-66654 | Brand: CMX | 8 items in stock
CA $75.79


Product Highlights
| Part Number | 8-66654 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098131672 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.80 cm |
| Width | 31.80 cm |
| Height | 11.80 cm |
| Weight | 12.50 kg |