Part Number 8-66559 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.61


Product Highlights
| Part Number | 8-66559 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098007632 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.90 cm |
| Width | 26.90 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 8.10 kg |