Part Number 8-66529 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $142.83


Product Highlights
| Part Number | 8-66529 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098009346 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.10 cm |
| Width | 34.10 cm |
| Height | 24.80 cm |
| Weight | 24.06 kg |