Part Number 8-66455 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $72.67


Product Highlights
| Part Number | 8-66455 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098008806 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.60 cm |
| Width | 30.60 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 11.70 kg |