Part Number 8-66445 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $71.12


Product Highlights
| Part Number | 8-66445 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098008288 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 30.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 11.90 kg |