Part Number 8-6032 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $71.62


Product Highlights
| Part Number | 8-6032 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098007526 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 15.20 cm |
| Weight | 12.30 kg |