Part Number 8-56757 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $52.96


Product Highlights
| Part Number | 8-56757 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098008110 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 27.40 cm |
| Height | 11.60 cm |
| Weight | 8.60 kg |