Part Number 8-56263 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $106.98


Product Highlights
| Part Number | 8-56263 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098009100 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 13.30 cm |
| Weight | 16.60 kg |