Part Number 8-TQ8468 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $65.81


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8468 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629923923 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 4.40 cm |
| Weight | 11.40 kg |