Part Number 8-TQ8456 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $67.28


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8456 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629923862 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 35.80 cm |
| Width | 35.80 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 12.00 kg |