Part Number 8-TQ8441 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $47.38


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8441 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629923787 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Feb 6, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 10.60 kg |