Part Number 8-TQ8432 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $45.38


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8432 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629010180 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.30 cm |
| Width | 33.30 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 6.30 kg |