Part Number 8-TQ8425 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $60.51


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8425 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629009726 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.30 cm |
| Width | 33.30 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 9.00 kg |