Part Number 8-TQ8379 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.77


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8379 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819150 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 30.20 cm |
| Width | 30.20 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.08 kg |