Part Number 8-TQ8336 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $78.53


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8336 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819112 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 13.40 kg |